TEENUSED

Hooldus ja remont

Kui soovite hooldada, tellida tarvikuid/varuosi või teostada remonti tasulises korras, siis saame olla abiks järgmiste valmistajate seadmete puhul:
– Väikesed ja suured kodumasinad (Miele, Liebherr, Bosch, Siemens, Gaggenau, Samsung, LG, Beko, Hansa, Hisense, Candy, Hoover, Stollar, Beurer, Boneco, Cata, Severin, Thomas)
– Telerid ja audio/video seadmed (LG, Samsung, Hisense, Harman Kardon, Pioneer, Yamaha)

Teiste valmistajate seadmete tasulise remondi vajadusel pöörduge kaupluse poole ning me leiame parima hooldusorganisatsiooni seadme remondiks.

Ka suuremõõduliste seadmete transportimisel hooldustöökotta ja tagasi saab Euronics teenindus Teile abikäe ulatada, seda nii Tallinnas kui ka mujal üle Eesti. Niisamuti võib seadme remonti vormistada ka lähimas Euronics kaupluses.

Meie poolt remonditavate seadmete tasuliste tööde hinnakirja leiate siit.

Toodete remondi- ja hooldustingimused

Garantiihooldus

Oleme mitmete tuntud kaubamärkide esindajate ametlik hoolduspartner Eestis. Neist tuntuimad on Miele, Liebherr, Bosch, Siemens, Gaggenau, LG, Beko, Hisense, Hansa, Candy, Hoover, Nivona.

Plussgarantii

Kui olete soetanud oma toodetele Euronics Plussgarantii, siis on just meie juures õige koht, kuhu abi saamiseks pöörduda. Plussgarantii teenindamise tingimuseks on plussgarantii dokumendi olemasolu. Lisainformatsiooni Plussgarantii kohta leiad www.euronics.ee

Kodumasinate paigaldus

Euronics teenindus on abiks ka erinevate kodumasinate paigalduse juures. Teenuse eelduseks on seadme paigaldusvalmidus (st. paigalduspunktis on vee, kanalisatsiooni, andmeside, signaalikaabelduse ja elektrivõrgu ühenduskohad (vastavalt seadme vajadustele); samuti on integreeritava seadme puhul sobiv mööbel juba installeeritud). NB! Me ei teosta gaasiseadmete installatsioonitöid!
Paigaldusi teostame ainult tööpäeviti. Paigaldust saab tellida koos ostuga Euronics kauplusest või e-poest, eraldi teenusena klienditeenindus@euronics.ee või 6 512 222
Täpsem informatsioon www.euronics.ee